Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Timo Järvilahti

Timo Järvilahti

Kansanedustajana   22.03.1991 - 23.03.1999

Edustajantoimi keskeytynyt:
04.04.1995 - 11.11.1996
Toiminut Euroopan parlamentin jäsenenä
Tilalla: Mauri Salo /kesk
Ammatti / arvo:
agronomi, maatalousylitarkastaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV