Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Mikko Rönnholm

Mikko Rönnholm

Kansanedustajana   24.03.1979–20.03.1987, 22.03.1991–23.03.1995

Ammatti / arvo:
dipl.insinööri, kehitysjohtaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV