Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Leea Hiltunen

Leea Hiltunen

Kansanedustajana   22.03.1991 - 23.03.1995, 24.03.1999 - 18.03.2003

Ammatti / arvo:
sairaanhoitajajohtaja, johtava hoitaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV