Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Jukka Mikkola

Jukka Mikkola

Kansanedustajana   26.03.1983–20.03.1987, 24.03.1995–18.03.2003

Ammatti / arvo:
varatuomari, asianajaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV