Ohita päänavigaatio

Siirry sisältöön

Risto Kuisma

Risto Kuisma

Kansanedustajana   24.03.1995–20.03.2007, 13.07.2010–19.04.2011

Ammatti / arvo:

oikeustieteen kandidaatti