Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Veijo Puhjo

Veijo Puhjo

Kansanedustajana   24.03.1995 - 29.11.1995, 24.03.1999 - 19.04.2011, 30.11.1995 - 23.03.1999

Ammatti / arvo:
erikoislääkäri

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV