Siirry sisältöön

Pertti Virtanen

Pertti Virtanen

Kansanedustajana   24.03.1995–23.03.1999, 21.03.2007–21.04.2015

Ammatti / arvo:

psykologi, yhteiskuntatieteiden maisteri