Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Mauri Salo

Mauri Salo

Kansanedustajana   04.04.1995 - 11.11.1996, 24.03.1999 - 18.03.2003, 01.03.2006 - 20.03.2007, 02.08.2010 - 19.04.2011

Ammatti / arvo:
toimitusjohtaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV