Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Niilo Keränen

Niilo Keränen

Kansanedustajana   24.03.1999–18.03.2003, 22.04.2015–16.04.2019

Ammatti / arvo:
lääkintöneuvos, kirjailija

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV