Ohita päänavigaatio

Siirry sisältöön

Esko Kurvinen

Esko Kurvinen

Kansanedustajana   24.03.1999–20.03.2007, 20.04.2011–21.04.2015

Ammatti / arvo:

insinööri, yrittäjä