Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Pekka Ravi

Pekka Ravi

Kansanedustajana   24.03.1999–18.03.2003, 21.03.2007–21.04.2015

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV