Ohita päänavigaatio

Siirry sisältöön

Raija Vahasalo

Raija Vahasalo

Kansanedustajana   24.03.1999–21.04.2015, 10.04.2018–16.04.2019

Lisätiedot:

10.04.2018 - 16.04.2019
Edeltäjä: Sanna Lauslahti /kok

Ammatti / arvo:

kasvatustieteen maisteri, rehtori