Ohita päänavigaatio

Siirry sisältöön

Lasse Virén

Lasse Virén

Kansanedustajana   24.03.1999–20.03.2007, 19.10.2010–19.04.2011

Lisätiedot:

19.10.2010 - 19.04.2011
Edeltäjä: Jukka Mäkelä /kok

Ammatti / arvo:

yrittäjä