Ohita päänavigaatio

Siirry sisältöön

Christina Gestrin

Christina Gestrin

Kansanedustajana   26.04.2000–18.03.2003, 28.03.2003–21.04.2015

Lisätiedot:

26.04.2000 - 18.03.2003
Edeltäjä: Rainer Erlund /erl
28.03.2003 - 21.04.2015
Edeltäjä: Astrid Thors /r
Kansanedustaja Thors valittu Euroopan parlamentin jäseneksi

Ammatti / arvo:

maatalous- ja metsätieteiden maisteri