Tony Halme  
Kansanedustajana  19.03.2003 - 20.03.2007

Nimi: Halme, Tony
Ammatti / arvo: ammattinyrkkeilijä, kirjailija
Aiemmat vaalipiirit: Helsingin vaalipiiri 19.03.2003 - 20.03.2007
Aiemmat toimielinjäsenyydet ja tehtävät: Lakivaliokunta (varajäsen) 02.04.2003 - 20.03.2007
Puolustusvaliokunta (jäsen) 02.04.2003 - 20.03.2007
Tulevaisuusvaliokunta (jäsen) 02.04.2003 - 13.05.2003, (varajäsen) 14.05.2003 - 20.03.2007
Aiemmat eduskuntaryhmät: Perussuomalaisten eduskuntaryhmä 19.03.2003 - 20.03.2007