Ohita päänavigaatio

Siirry sisältöön

Jyrki Kasvi

Jyrki Kasvi

Kansanedustajana   19.03.2003–19.04.2011, 22.04.2015–16.04.2019

Ammatti / arvo:

tekniikan tohtori, tutkimus- ja kehittämisjohtaja