Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Seppo Särkiniemi

Seppo Särkiniemi

Kansanedustajana   19.03.2003–20.03.2007, 20.09.2010–19.04.2011

Ammatti / arvo:
pastori

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV