Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Marjo Matikainen-Kallström

Marjo Matikainen-Kallström

Kansanedustajana   19.03.2003 - 27.03.2003, 21.07.2004 - 21.04.2015

Edustajantoimi keskeytynyt:
28.03.2003 - 20.07.2004
Toimi Euroopan parlamentin jäsenenä
Tilalla: Tapani Mäkinen /kok
Ammatti / arvo:
diplomi-insinööri, Executive Master of Business Administration

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV