Ohita päänavigaatio

Siirry sisältöön

Tarja Cronberg

Tarja Cronberg

Kansanedustajana   19.03.2003–20.03.2007

Ammatti / arvo:

tekniikan tohtori, kauppatieteiden tohtori

Valtioneuvoston jäsenyydet:

  • työministeri (Vanhanen II) 19.04.2007–25.06.2009