Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Simo Rundgren

Simo Rundgren

Kansanedustajana   19.03.2003–20.03.2007, 20.04.2011–21.04.2015

Ammatti / arvo:
pappi

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV