Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Lasse Hautala

Lasse Hautala

Kansanedustajana   19.03.2003–20.03.2007, 09.06.2009–16.04.2019

Ammatti / arvo:
agrologi

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV