Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Miapetra Kumpula-Natri

Miapetra Kumpula-Natri

Kansanedustajana   19.03.2003 - 30.06.2014

Edustajantoimi keskeytynyt:
01.07.2014 - 21.04.2015
Toimi Euroopan parlamentin jäsenenä
Tilalla: Harry Wallin /sd
Ammatti / arvo:
insinööri, kauppatieteiden yo

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV