Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Terhi Peltokorpi

Terhi Peltokorpi

Kansanedustajana   21.07.2004 - 20.03.2007, 03.09.2014 - 21.04.2015

Ammatti / arvo:
kätilö (AMK), kasvatustieteen kandidaatti, sairaanhoitaja (AMK)

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV