Siirry sisältöön

Jussi Niinistö

Jussi Niinistö

Kansanedustajana   20.04.2011–16.04.2019

Ammatti / arvo:

filosofian tohtori

Valtioneuvoston jäsenyydet:

  • puolustusministeri (Sipilä) 29.05.2015–05.06.2019