Ohita päänavigaatio

Siirry sisältöön

Johanna Sumuvuori

Johanna Sumuvuori

Kansanedustajana   01.08.2006–19.04.2011, 14.01.2015–21.04.2015

Lisätiedot:

01.08.2006 - 19.04.2011
Edeltäjä: Irina Krohn /vihr
14.01.2015 - 21.04.2015
Edeltäjä: Anni Sinnemäki /vihr

Ammatti / arvo:

valtiotieteen maisteri