Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Pauli Burman

Pauli Burman

Kansanedustajana   05.04.1966 - 22.03.1970, 18.09.1974 - 26.09.1975

Ammatti / arvo:
valtiotieteen maisteri

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV