Ohita päänavigaatio

Siirry sisältöön

Heikki Hasu

Heikki Hasu

Kansanedustajana   20.02.1962–04.04.1966, 25.04.1967–22.03.1970

Lisätiedot:

25.04.1967 - 22.03.1970
Edeltäjä: Marja Lahti /kesk

Ammatti / arvo:

maanviljelijä