Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Veikko Honkanen

Veikko Honkanen

Kansanedustajana   20.02.1962–04.04.1966, 26.09.1967–22.03.1970

Ammatti / arvo:
agrologi, kunnanjohtaja, kunnallisneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV