Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Markus Kainulainen

Markus Kainulainen

Kansanedustajana   27.09.1975 - 23.03.1979, 01.09.1982 - 25.03.1983

Ammatti / arvo:
piirisihteeri

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV