Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Mauno Manninen

Mauno Manninen

Kansanedustajana   01.01.1973 - 25.03.1983, 16.09.1983 - 20.03.1987

Ammatti / arvo:
peruskoulun rehtori

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV