Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Juhani Orrenmaa

Juhani Orrenmaa

Kansanedustajana   23.03.1970–21.01.1972, 27.09.1975–23.03.1979

Ammatti / arvo:
filosofian maisteri, lehtori

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV