Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Akseli Paarman

Akseli Paarman

Kansanedustajana   02.12.1958 - 04.04.1966, 03.03.1969 - 23.03.1970

Ammatti / arvo:
maanviljelijä, pankinjohtaja, kunnallisneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV