Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Esko Pekonen

Esko Pekonen

Kansanedustajana   23.03.1970 - 21.01.1972, 27.09.1975 - 25.03.1983

Ammatti / arvo:
maanviljelijä, kunnallisneuvos, maanviljelysneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV