Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Kati Peltola

Kati Peltola

Kansanedustajana   03.05.1977 - 23.03.1979, 01.10.1980 - 25.03.1983, 03.01.1985 - 20.03.1987

Ammatti / arvo:
valtiotieteen maisteri, sosiaalikeskuksen johtaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV