Ohita päänavigaatio

Siirry sisältöön

Victor Procopé

Victor Procopé

Kansanedustajana   22.07.1958–19.02.1962, 05.04.1966–26.09.1975

Ammatti / arvo:

filosofian maisteri, kunnallisneuvos