Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Mauri Seppä

Mauri Seppä

Kansanedustajana   29.03.1954–19.02.1962, 23.03.1970–26.09.1975

Ammatti / arvo:
maatalous- ja metsätieteiden kandidaatti, maanviljelijä, maanviljelysneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV