Ohita päänavigaatio

Siirry sisältöön

Pentti Sillantaus

Pentti Sillantaus

Kansanedustajana   20.02.1962–21.01.1972, 27.09.1975–25.03.1983

Ammatti / arvo:

varatuomari, johtaja

Tehtävät eduskuntaryhmässä:

  • Kansallisen kokoomuksen eduskuntaryhmä (pj) –