Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Viljo Suokas

Viljo Suokas

Kansanedustajana   23.03.1970 - 07.10.1972, 17.10.1972 - 26.09.1975

Ammatti / arvo:
maanviljelijä
Tehtävät eduskuntaryhmässä:
  • Suomen kansan yhtenäisyyden puolue (1. vpj) 1972-1975 -

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV