Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Oili Suomi

Oili Suomi

Kansanedustajana   23.03.1970 - 21.01.1972, 02.02.1977 - 23.03.1979

Ammatti / arvo:
toiminnanohjaaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV