Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Ville Tikkanen

Ville Tikkanen

Kansanedustajana   05.04.1966 - 22.03.1970, 08.09.1970 - 26.09.1975

Ammatti / arvo:
toimitusjohtaja, kunnallisneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV