Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Tyyne Tuominen

Tyyne Tuominen

Kansanedustajana   06.04.1945 - 21.07.1948, 22.07.1958 - 19.02.1962

Ammatti / arvo:
pääsihteeri

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV