Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Olavi Tupamäki

Olavi Tupamäki

Kansanedustajana   23.03.1970 - 07.10.1972, 17.10.1972 - 26.09.1975

Ammatti / arvo:
diplomi-insinööri, toimitusjohtaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV