Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Seppo Westerlund

Seppo Westerlund

Kansanedustajana   23.03.1970 - 23.03.1979

Ammatti / arvo:
diplomi-insinööri, rakennusneuvos
Valtioneuvoston jäsenyydet:
  • puolustusministeri (Miettunen III) 29.09.1976 - 14.05.1977

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV