Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Ragnar Granvik

Ragnar Granvik

Kansanedustajana   05.04.1966 - 23.03.1979

Ammatti / arvo:
maanviljelijä, kunnallisneuvos
Valtioneuvoston jäsenyydet:
  • liikenneministeri (Miettunen III) 29.09.1976 - 14.05.1977

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV