Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Georg Backlund

Georg Backlund

Kansanedustajana   09.06.1953 - 28.03.1954, 22.07.1958 - 22.03.1970

Ammatti / arvo:
päätoimittaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV