Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Veikko J. Rytkönen

Veikko J. Rytkönen

Kansanedustajana   22.07.1958 - 26.09.1975, 01.02.1978 - 25.03.1983

Ammatti / arvo:
metsätyömies

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV