Ohita päänavigaatio

Siirry sisältöön

Toivo Aalto-Setälä

Toivo Aalto-Setälä

Kansanedustajana   02.09.1927–31.07.1929, 21.10.1930–31.08.1933

Ammatti / arvo:

kihlakunnantuomari, laamanni