Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Fanny Ahlfors

Fanny Ahlfors

Kansanedustajana   01.04.1919 - 01.09.1927, 21.10.1930 - 31.08.1933

Ammatti / arvo:
rouva

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV