Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Juho Aitamurto

Juho Aitamurto

Kansanedustajana   01.08.1908 - 28.02.1910, 04.04.1917 - 31.10.1917

Ammatti / arvo:
director cantus, maanviljelijä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV