Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Eveliina Ala-Kulju

Eveliina Ala-Kulju

Kansanedustajana   22.05.1907–28.02.1910, 02.02.1914–31.03.1919

Ammatti / arvo:
talonemäntä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV